Lesaffre Polska sponsorem festiwalu sztuki dobrego życia
Wydarzenia 5 września 2018

Lesaffre Polska sponsorem festiwalu sztuki dobrego życia "Baby polskie"

Baby polskie to wydarzenie, które ma zachęcać do szczęśliwego życia. Do tego, że warto o siebie zawalczyć, szukać własnych pasji i postawić na jakość życia.

Baby polskie to zarówno klasyczny polski wypiek, jak też pewien dynamiczny typ kobiecej osobowości. Skojarzenia są prawidłowe i odnajdziemy w nich więcej pozytywów niż negatywów.  Każdy z nas próbował babki drożdżowej i spotykał na swej drodze dynamiczne kobiety, które na przekór wszystkim, niezależnie od sytuacji osobistej, potrafiły zachować optymizm i cieszyć się chwilą, dniem, życiem.

Jak głoszą twórcy festiwalu:

"W naszych Babach polskich stawiamy na piękno w życiu codziennym. Wychodzimy z założenia, że na samopoczucie silnie wpływają pasje, zainteresowania, ład przestrzeni, zapach (stąd właśnie kwiaty i ciasta, szczególnie te drożdżowe, ale i szarlotka ładnie pachnie), urok przedmiotów codziennych np. porcelana

zamiast plastiku. Wydarzenie ma inspirować i wskazywać wielość dróg do „dobrego życia”. Chodzi tylko, albo aż o to, aby zacząć i zrobić pierwszy krok."

Data imprezy: 15 września 2018r. od godz. 10.00 do 20.00

Miejsce:

 - Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Praga Płd.  

 - ogród przed budynkiem CPK

 - Księgarnia Cafe-Klub „Między Wierszami”, ul. Grochowska 288 lok.U-2                                     

Informacje o wydarzeniu dostępne są na stronach:

- www.babypolskie.pl

- Centrum Promocji Kultury

- wydarzenie udostępnione na Facebooku